Come & Speak

Come, listen & speak je jednou z kmenových aktivit spolku. Jedná se o konverzační podvečer konaný v Kavárně Pod Kopečkem v Jablonném nad Orlicí.

Momentálně probíhá letní pauza. Sledujte náš Facebook a web pro více informací o nejbližších termínech.

Účelem těchto setkání je navození anglicky mluvícího prostředí. Účastníci při dobrém nápoji a pohoštění hovoří mezi sebou spontánně nebo na základě připravených materiálů.

Na setkáních vždy panuje dobrá nálada. Všichni děláme chyby a nebojíme se jich. Jde o to se jakkoli vyjádřit a předat svou myšlenku dál. Každý pokus se počítá.

Vstupné dobrovolné.

Přidejte si nás na Facebooku a zaškrtněte si odběr upozornění, budete tak mít přehled o všech novinkách: Come, listen and speak

Garantem akce je Bc. Markéta Špačková, lektorka anglického jazyka a zakládající členka spolku Je otevřeno, z.s.