Come & Speak

Zveme Vás na konverzační podvečery v angličtině. Pořádáme je jednou za měsíc až dva.

Příští setkání se bude konat ve středu 18. dubna 2018 od 16 hodin.

Vstupné dobrovolné.

plakát

Máte-li zájem a chuť, sledujte nás na Facebooku. Další datum bude oznámeno po Novém roce. Jako obvykle se uvidíme v kavárně Pod Kopečkem v Jablonném. Více o akci níže.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás.

_________________________________________________________________________________________________

Come, listen & speak je jednou z kmenových aktivit spolku. Jedná se o konverzační podvečer konaný v Kavárně Pod Kopečkem v Jablonném nad Orlicí vždy první středu v měsíci.
Účelem těchto setkání je navození anglicky mluvícího prostředí. Účastníci při dobrém nápoji a pohoštění hovoří mezi sebou spontánně nebo na základě připravených materiálů.

Na setkáních vždy panuje dobrá nálada. Všichni děláme chyby a nebojíme se jich. Jde o to se jakkoli vyjádřit a předat svou myšlenku dál. Každý pokus se počítá.

Vstupné dobrovolné.

Přidejte si nás na Facebooku a zaškrtněte si odběr upozornění, budete tak mít přehled o všech novinkách: Come, listen and speak

Garantem akce je Bc. Markéta Špačková, lektorka anglického jazyka a zakládající členka spolku Je otevřeno, z.s.