O nás

Jsme uskupení rodičů, pedagogů a zájemců o oblast vzdělávání. Našim cílem je propagovat nové směry ve vzdělávání, informovat o novinkách, pořádat přednášky a semináře.

Našimi dvěma hlavními aktuálními cíli jsou zřízení dětského klubu a nové třídy základní školy v naší oblasti. Vzdělávací programy v obou těchto třídách přinesou rodičům a jejich dětem jiný přístup a novou alternativu, kterých je v našem okolí stále nedostatek.

Veškerá naše činnost probíhá na základě dobrovolnosti. Pokud byste chtěli náš spolek podpořit prací či jinak nebo pokud Vás naše myšlenky zaujaly a rádi byste se stali jejich sponzorem, prosím, kontaktujte nás.

Naše další projekty, které podporují naše aktuální vzdělávací cíle najdete v sekci Další akce.