Logo EU Je otevřeno, z.s.

Aktuální informace pro zájemce: V současné době je kapacita DS Pod Suchým vrchem naplněna. Pro školní rok 2019/2020 tedy nebude v DS Pod Suchým vrchem probíhat zápis. Přihlášky jsou přijímány průběžně, jsou evidovány a pro DS Pod Suchým vrchem vedeme seznam náhradníků. Vyrozumění o přijetí, které bude vycházet z uvolněných míst a seznamu zaslaných přihlášek pro další školní rok 2019/2020, bude zasláno rodičům do 30.6.2019.

Předškolní klub zahájil svůj provoz 1.7.2016.
Klub slouží pro hlídání předškolních dětí od 3 let věku, má kapacitu 12 dětí.

Projekt je finančně podpořen z Operačního program Zaměstnanost. Tento program podporuje zaměstnanost a adaptabilitu pracovní síly.

Podmínkou je věk 3 roky a potvrzení o zaměstnání alespoň jednoho rodiče.

V případě, že chcete být sponzorem a pomoci nám realizovat naši myšlenku mrkněte na seznam potřebných věcí zveřejněný v našich Aktualitách a nebo se nám ozvěte s jakoukoliv nabídkou ;)