Jedná se o soukromé zařízení jehož provozovatelem je spolek Je otevřeno, z.s. Klub je zřizován díky podpoře dotačního programu Operační program Zaměstnanost. Jedná se o neziskový projekt.

• Provozní doba předškolního klubu je 6,30 hod – 16 hod

• O kolektiv 12 dětí se starají 2 pečující osoby (v případě, že počet dětí klesne pod 7, je možné aby byla přítomna jen 1 pečující osoba)

• Pečující osoby splňují kvalifikaci pečujících osob dle zákona o dětské skupině.

• Je stanoveno měsíční školné 600,- Kč. V případě, že zařízení navštěvují sourozenci, je školné za každé další dítě sníženo na 400,- Kč měsíčně.

• Stravné je hrazeno rodiči. Cena oběda je 40,- Kč, cena odpolední svačiny je 15,- Kč, cena dopolední svačiny je stanovena na 10,-Kč. Strava není součástí dotačního programu. Jedná se o kvalitní stravu z kvalitních surovin, která bude do zařízení dovážena a následně servírována.

• Prostory splňují veškeré zákonné podmínky požadované pro provozovnu předškolního zařízení péče o děti.

• Klub je v provozu i v období letních a jarních prázdnin.