Školáci

Tato rubrika se věnuje našemu školnímu projektu pro 1.-5. ročník základní školy. Informace o volné kapacitě v chystané třídě naleznete v sekci Zápis/přestup žáků.

V jednotlivých odkazech naleznete podrobnější informace o projektu Montessori třídy v Jamném nad Orlicí.
Ve školním roce 2016/2017 zasedly do tříd v Jamném nejen děti v tradiční třídě, ale nově i děti ve věkově smíšené třídě založené na Montessori principech a respektujícím přístupu.

Dětií se učí společně a přitom každý dle svého přirozeného tempa.

V případě, že jste rodič předškoláka či školáka a tyto úvodní informace Vás zaujaly, projděte si náš web, kontaktujte nás nebo vedení školy v Jamném nad Orlicí.

V případě, že chcete být sponzorem a pomoci nám realizovat naši myšlenku, mrkněte na seznam potřebných věcí zveřejněný v našich Aktualitách a nebo se nám ozvěte s jakoukoliv nabídkou.