Come & Speak

Come, listen & speak je jednou ze vzdělávacích aktivit spolku, jež je otevřena široké veřejnosti. Tato konverzační akce se konala po dobu tří let, nyní má však tvůrčí pauzu.

O obnovení této akce Vás budeme informovat. Více informací o ní viz níže.

_________________________________________

Účelem těchto setkání je navození anglicky mluvícího prostředí. Účastníci mezi sebou hovoří spontánně nebo na základě připravených materiálů.

Na setkáních vždy panuje dobrá nálada. Všichni děláme chyby a nebojíme se jich. Jde o to se jakkoli vyjádřit a předat svou myšlenku dál. Každý pokus se počítá.

Vstupné dobrovolné.

Přidejte si nás na Facebooku a zaškrtněte si odběr upozornění, budete tak mít přehled o všech novinkách: Come, listen and speak

Garantem akce je Mgr. Bc. Markéta Špačková, lektorka anglického jazyka a zakládající členka spolku Je otevřeno, z.s.