Jedná se o soukromé zařízení jehož provozovatelem je spolek Je otevřeno, z.s. Klub je zřizován díky podpoře dotačního programu Operační program Zaměstnanost. Jedná se o neziskový projekt.
Podmínky přijetí:
– dosažení 3 let věku dítěte v okamžiku nástupu do zařízení
– minimálně jeden z rodičů dítěte navštěvujícího zařízení péče o děti je zaměstnán, nebo vykonává podnikatelskou činnost, nebo studuje, nebo pokud je nezaměstnaný, tak si zaměstnání hledá.

Přihlášku dítěte k registraci k docházce je možné stáhnout zde. Přihlášku je možné získat v tištěné podobě na adrese Jamné nad Orlicí 120, 561 65. Do přihlášky prosím uvádějte (např. v kolonce „důležitá sdělení o dítěti“) na kolik dní v týdnu máte zájem dítě do klubu zapsat.

Řádně vyplněné přihlášky jsou přijímány průběžně. Podle data přijetí přihlášky je i posuzováno přijetí dětí k docházce za předpokladu naplnění podmínek přijetí.